KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 16557162

nr 1655 7162

Akvareller

4 st, Per Larsson, Djur & fåglar. Signerade, yttermått inklusive ram: 29x25 - 40x28 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 4 november 2024
kl 19:47:57